Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Piszemy na dowolny temat.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Sprawdzona firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z forumowiczów ma może namiary na rzetelnego dostawcę kruszywa. Od kumpla nasłuchałem się dużo rzeczy, jak żwirownie kantują na kruszywie. Dostarczają kruszywo kiepskiej jakości, którego jest znacznie mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń 70 ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się że kruszywa było mniej o 20% niż zamówił. Więc różnica jest i był zmuszony dopłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Niedroga firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Dzień dobry. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest wiele ludzi którzy tak starają się ekstra zarobić. Zwłaszcza, iż klient nie jest wstanie sprawdzić rzeczywistej wagi przywiezionego żwiru budowlanego na działkę. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to mała żwirownia w okolicach miejscowości Koło. Towar mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. W moim przypadku, zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zakupiłem 70 ton, które wg moich wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi przekrętów na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości