Potrzebuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Piszemy na dowolny temat.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Potrzebuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Cześć, posiadam bramę wjazdową na posesję. Była ona zamontowana jakiś czas temu i wszystko pracowało w porządku. Dopiero po paru latach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się problemy z jej rozsuwaniem. Posiadałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali gotówkę. Brama otwierała się dobrze przez kilka miesięcy i problem znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone ekipy ślusarzy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje dobrego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię martwić, lecz naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie obsadzili to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Następna kwestia to odpowiednia wysokość prowadnic, po których brama się przesuwa. Brama winna posiadać zapas luzu od kostki brukowej. Około 9 cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą dobrze zrobione to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeżeli chodzi o ludzi z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość