Czy warto dodać reklamę na takim portalu?

Piszemy na dowolny temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dodać reklamę na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, posiadam zakład krawiecki z wieloletnim stażem. Zaczynałem jeszcze pracę za czasów komuny. Teraz interes idzie o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mogę za darmo umieścić reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wybrac-dentyste-aby-odbylo-sie-szybko-i-bez-strachu ale nie wiem czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Promocja niby jest bezpłatna, natomiast jaką korzyść ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto umieścić reklamę na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Cześć, jeśli możesz gdziekolwiek umieścić za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie zdobędziesz nowych zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, natomiast obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu jest zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich potencjalnych klientów. Więc nie zastanawiaj się dłużej i dodaj tam swoją wizytówkę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości