Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Piszemy na dowolny temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Dzień dobry. Zamierzam otworzyć mały biznes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wynająć lokal lub kupić wyspę handlową takiego typu: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/08/04/modele-anatomiczne-gdzie-sa-one-popularne-w-naszym-terenie/ na środku galerii. Dla lepszego zobrazowania meritum sprawy dodałem zdjęcie, które prezentuje wybrany przez mnie produkt: . Cena wynajmu powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest o wiele niższy niż wynajęcie lokalu handlowego. Tak, więc wyspa handlowa jest mi bliższa. Ale mam dylemat czy nie zostanie to odebrane jako mało atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym myślicie jako konsumenci.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Te dwa rozwiązania mają swoje moce i złe strony. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie nadaje się do każdego biznesu. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży telefonów komórkowych czy innych małych rzeczy. Ale w przypadku większości branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Ludzie preferują komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie wyjściem. Trzeba również pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości