Fenomenalne właściwości - olej marula

Piszemy na dowolny temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Fenomenalne właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Dzień dobry. Kocham dbać o własną skórę oraz ciało, w następstwie tego też niejednokrotnie przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go przenigdy, jednak podobno ma doskonałe właściwości, które oddziałują korzystnie na wiele detalów ciała. Nie jestem niemniej jednak pewna czy to prawda, a niesłychanie zależy mi na jej poznaniu, ponieważ nie chcę nabyć czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula to proszę o wszystkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Doskonałe właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Cześć. Stosuję olej marula od kilku miesięcy. Też na początku miałam pewne wątpliwości co do jego działania, ale zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on bardzo duże zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, cerę oraz paznokcie. Stosowałam go także będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja skóra jest znakomicie nawilżona i elastyczna, a również gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak i całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam cichą nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości