Strona 1 z 1

Ciekawe meble do biura - czy można je nabyć w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 7:42
autor: adampiszczek
Dzień dobry, jestem na etapie zmiany dekoracji swojego biura. Przeszukując pomysły na nowy wygląd biura trafiłem na takie fotki: Obrazek
Są to zabudowy meblowe produkowane przez nich http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Witryna WWW jest po niemiecku więc nic nie rozumiem, lecz wykonania mają fantastyczne. Czy może ktoś z was zna firmy w naszym kraju, które tworzą identyczne rzeczy?

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do firmy - czy można je kupić w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 9:16
autor: mariuszbyk
Cześć, w naszym kraju masz wiele firm, które wykonują meble na zamówienie. Nie ma problemu z wyszukaniem ich w Internecie. Nie mam pojęcia jak szukałeś, lecz ja bez trudności po paru chwilach posiadam adresy firm, które wykonują podobne zabudowy meblowe. Trochę chęci i na 100% coś wyszukasz dla siebie.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do biura - czy można je kupić w naszym kraju?

: 18 maja 2016, 10:01
autor: krzysiekwolski
Nie rozumiem takich osób. Zamiast wpisać w wyszukiwarkę co nas interesuje to rejestrują się i piszą na forach. Przecież to troszkę bez sensu. Mi wystarczyło kilka minut aby ustalić, że wskazana przez Ciebie firma działa również w Polsce. Mało tego jest to rodzima firma, która ma dodatkowo przedstawicielstwa w kilku krajach Unii Europejskiej.

podobne tematy: