Niedrogie strony internetowe Radom

Piszemy na dowolny temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Niedrogie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy niedrogie strony internetowe to jeszcze dobry wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest tak oczywista. Na początku kwestię budżetowych stron internetowych należy rozważyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to określenie pojęcia tanie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne napisać czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to określić sprawdzając oferty firm w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy projektują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybraną przez nas frazę strony internetowe żeby sprawdzić na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając kilka firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka agencji interaktywnych z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to wygląda też u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na stworzenie strony internetowej to warto zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać cenę wykonania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zbudowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się tylko kosztem stworzenia strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zazwyczaj oferty wykonania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na zbudowanie strony internetowej, która będzie miała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Takie strony internetowe są o wiele lepsze.

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości