Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Piszemy na dowolny temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Dzień dobry. Od lat interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś zamożnym inwestorem, natomiast przez lata nabyłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje dawały minimalny dochód. Kłopotem było właściwe i szybkie określenie przyszłego trendu i dochodowej pary walut, którą trzeba obstawić. Nie wystarczy obserwować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Taka analiza dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem dobry moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem poszukiwać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, natomiast najlepszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią grę na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Inny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najlepsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Wykorzystując je, zawsze wiemy kiedy można zawrzeć dobrą i dochodową transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest teraz dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia moje transakcje są znacznie bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samodzielnie wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najważniejsze, wyliczenia robi maszyna, która nie posiada emocji. Dzięki temu prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Również w przypadku komputera eliminowane są błędy rachunkowe, które człowiek robi podczas skomplikowanych obliczeń. W szczególności jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Tak, więc jak najbardziej radze sprawdzić te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości