Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Piszemy na dowolny temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na impreze integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:32

Cześć, od jakiegoś okresu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał nadejść ten moment, że muszę przygotować konspekt imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i przyznam, iż jest wiele możliwości tego typu zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, że na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Doradzają żeby dokonać wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż normalny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Oferują fajnego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Ale z innej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do przewozu osób Warszawa - Łódź jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem również o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto wybrać nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Natomiast jak weżniemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy większe koszty?

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości