Wideodomofony - który kupić?

Piszemy na dowolny temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Witam. Niebawem muszę kupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Zastanawiam się jednak czy postawić na szablonowy domofon czy odpowiedniej wybrać wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, niemniej jednak równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które w szeregu przypadków podnoszą domofon oraz wpuszczają gości, wobec tego chyba lepiej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=158 ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie osoby mające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jak zakupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Witam. W ostatnim czasie sama stałam przed wyborem zakupu domofonu oraz także nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy niemniej jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej aniżeli stereotypowe domofony, a jakkolwiek odpowiedniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najistotniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, więc dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj słusznego i poprawnego modelu, a nie musisz żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości