Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Piszemy na dowolny temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, szukam ekipy ślusarzy do zamontowania balustrady nierdzewnej w moim domu. Najlepiej wybrałbym ekipę z polecenia. Ale takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o zamieszczenie namiarów na dobrych fachowców. Preferowana byłaby firma z województwa mazowieckiego. Lecz jeśli ktoś ma namiary na wykonawców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie, z przyjemnością zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą troszkę mniej kosztowni niż wykonawcy ze stolicy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś zna dobrą firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Witam kolegę. Rozumiem, że szukasz rzetelnej ekipy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Lecz skąd nadzieja, że tu podadzą Ci prawdziwe namiary na dobrych wykonawców. Przecież każdy może napisać co chce na tej stronie. W Internecie jest wiele portali, które posiadają bazy sprawdzonych wykonawców. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i opinie od poprzednich kontrahentów. Ja bym w ten sposób poszukiwał fachowca. A jak chodzi o polecenie fachowca to będzie ciężko. Ja wpisałem w wyszukiwarce: godziny otwarcia i mam parę interesujących stron internetowych. Pierwsza z brzegu posiada bardzo ciekawe realizacje Obrazek , z których klarownie wynika, że brygada zna się na swojej pracy. Wybierz sobie kilku specjalistów, a następnie wpisz ich dane w wyszukiwarce i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z fachowców jest warty uwagi i można go wybrać do współpracy.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość