Jak mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Piszemy na dowolny temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Jak mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Chciałbym aby moja strona WWW była wysoko na hasło wideodomofony Warszawa. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić lecz rezultat moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wypozycjonować strony do 1-szej 50 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to mają mniej treści i przeważnie są słabsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak chcesz żeby twoja strona WWW znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna konstrukcja strony WWW. Druga sprawa to odpowiednie odnośniki, które kierują do promowanej witryny internetowej. W twoim przypadku te dwie kwestie są do zmiany. Na początku powinieneś uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane frazy. Należy je pogrubić. Druga sprawa to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie odnośników to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj linki ze stron, które mają naturalny ruch. Odpowiednie są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość