Czy to skuteczna forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Piszemy na dowolny temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to skuteczna forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:50

Witam was. Jakiś czas temu dostałem maila z propozycją umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - zamieszczenie wpisu jest bezpłatne. Rzecz jasna można dokupić opcje dodatkowe, które dają możliwość promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy taki rodzaj reklamy jeszcze się sprawdza? Większość ludzi poszukuje firm w Internecie. A jaką drogą są w stanie wyszukać moją firmę na takim serwisie internetowym?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra forma promocji dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wynika, że nie. Jak tak sądzisz to będziesz miał problem z utrzymaniem się w branży. Konkurencja jest ogromna i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeśli jesteś wstanie dać za 0 złotych tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że ludzie poszukują w Internecie usług i właśnie dlatego warto dodać na takich serwisach swoją reklamę. Takie strony internetowe są bardzo często bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc już masz odpowiedź jak osoby odnajdują twoją firmę na takim portalu internetowym. Inną sprawą jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Myślimy i piszemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość