Strona 1 z 1

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 9:58
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, potrzebuje dobrego serwisu AGD w okolicach Warszawy. Mam problem z dwu letnią pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Pralka zaczyna działać a po jakimś czasie wyświetlają się dziwne błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł ulec awarii programator w pralce. Stąd moje pytanie o dobrych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:04
autor: mariuszbyk
Cześć, czy brałeś pod uwagę serwisy AGD z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Znajdziesz tam bardzo dużo firm, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje urządzenia LG, może już słabo wypaść przy pralkach innej firmy. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:

Poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście

: 31 maja 2016, 10:10
autor: marekwirazka
Cześć, jak widziałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym mówię. Porządny serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poszukaj opinii w Internecie na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy: